Cześć! Nazywam się Piotr i zawodowo zajmuję się testowaniem oprogramowania. Gdy byłem młodszy nigdy nie ciągnęło mnie w stronę technicznych studiów. Zachwycony opowieściami o Panu Samochodziku oraz przygodami Indiany Jonesa, chciałem zostać archeologiem. Ostatecznie wybrałem uczelnię ekonomiczną, gdzie ukończyłem zarządzanie kadrami. Po przepracowaniu paru lat w roli lidera ds. rozwoju ludzi, postanowiłem jednak zmienić branżę na IT, która przez lata pracy stała mi się bliższa z racji niezależnych, tworzonych w wolnym czasie projektów. I tak historia pokazała, że uprzedzenia są tylko w naszej głowie.

Zawsze uważałem się za osobę kreatywną. Tworzenie historii oraz przelewanie ich na papier jest moją wielką pasją. Podobnie jak odgrywanie postaci w fantastycznych światach. I artystyczne zacięcie, które przejawia się na wiele sposobów. Na studiach udzielałem się aktywnie w Niezależnej Gazecie Studenckiej B.e.s.t. Później byłem członkiem redakcji magazynu internetowego Polskie Gry Wideo, a dwa lata temu współtworzyłem podcast Pieczara Popkultury.

Ten blog jest również formą kreatywnej ekspresji, w której chcę w formie felietonów przedstawiać moje refleksje i przemyślenia. Głównie na podstawie przeczytanych książek, ale nie tylko, bo nie chcę zawężać sobie w żadnym stopniu tematów, które przychodzą mi do głowy. I po prostu pisać.